دو دسته را مقصر می دانم.

به نظر من دو دسته اند که به اسلام لطمه میزنند.

1- امثال کسانی که گناه میکنند و خصوصا کسانی که گناه علنی می کنند و در معرض همه  حکم خدا را زیر پا میگذارند.

2- و کسانی که خودشان این کار را نمی کنند  اما به سادگی از کنار گناه دیگران میگذردند.

باور کنیم که  نهی از منکر در همان مرحله ی زبانی میتواند کار را خیلی پیش ببرد.

از اقوام خود شروع کنید____ برای شروع در مجالسی که حجاب رعایت نمی شود نروید و بگویید بخاطر حجاب نیامدم.( این کار از مراحل نهی از منکر است که در رساله آمده) 

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوجه طلبه

باملبس به تاج بندگي به روزم نظريادتون نره

يامين پور

آقا سيد خوشحال شدم از آشناييتون موفق و مويد باشيد ملتمس دعا

کیارس

سلام علیکم سید عزیز و اخوی بزرگوار با کما افتخار با نام وبلاگتون لینک شدید مطالبتون رو با دقت خوندم...عالی بود از صراحت قلمتون خوشحال شدم... قلمتان سبز ... التماس دعا یا علی

جوجه طلبه

سلام به روزم بادلای پاك...

مهرسان

با سلام. ممنون از اينكه به وبلاگم سر زدين و نظر دادين. ممنون به خاطر وبلاگ زيباتون و مطالب زيبايي كه در اون قرار دادين. خدا رو شكر از اينكه افرادي مومن و متعهد در اين آشفته بازار كه همه به دنبال دنيا و لذات دنيوي اون هستند به دنبال دين و ارشاد دستورات آسماني و راه گشاي ديني هستند. براتون آرزوي موفقيت دارم و ان شاءالله در راهي كه انتخاب كرده ايد موفق و مويد باشيد. با كمال افتخار و مسرت لينك شديد[گل]

خرابات گریه

[گل] سلام آقا سيِد . . . با افتخار و صدالبته ؛ حسب الامر ؛ [گل][گل][گل] لينـــــــــــــک شديد [گل][گل][گل] یا علــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی . . .

گریه های امپراتور

سلاااام.نود درصد دوستان من همین تیپ هستند.. من به اونایی که باهاشون صمیمی ام تذکر دادم ودرست نشده.. اگه تکرار کنم منجر به کدورت میشه وظیفه ام جیه؟؟؟

حزب الله313

سلام و رحمت الله خدا قوت خسته نباشید ممنن که به کلبه طلبگی ما سر زدید در پناه خدا یازهرا س